Dobrý den.

Dávala jsem inzerát „VÝUKA ČESKÉ GRAMATIKY PRO RUSKY MLUVÍCÍ (ОБУЧЕНИЕ ЧЕШСКОМУ ДЛЯ РУССКОЯЗЫЧНЫХ)

Vzděláním jsem psycholog a učit správné češtině mohu dospělé i děti. Pokud neznají česky vůbec, používám obrázky. Dobře komunikuji v ruštině, částečně v angličtině, francouzštině a němčině). V české gramatice obvykle začínám cvičeními na tvrdé a měkké souhlásky online (e-mailem posílám texty k doplnění i/y) s tím, že se 1x týdně sejdeme k přezkoušení. U malých dětí je nutno začít výukou latinky podle obrázků. 

Vím o několika nevyužitých objektech MČ Praha 9 a právě píši žádost na starostu Mgr. Tomáše Portlíka o jejich využití formou výpůjčky. Ty objekty jsou v Praze Libni v blízkosti zastávky tramvaje č. 6 a č. 14  Divadlo Gong poblíž stanice metra Českomoravská. 

Jinak klid na přezkoušení je hned u zastávky v kavárně - cukrárně „ELIANS COFFEE HOUSE PRAHA 9” (vhodné pro děti)  a potom také u stanice metra Vysočanská v čínské restauraci Jia Jia Fu, Pod Pekárnami 152/5, Praha 9. Cena výuky se odvíjí podle toho, zda jde o výuku individuální nebo skupinovou, také od ceny využívaných prostor (zda je mám k dispozici formou nájmu /úplatně/  či formou výpůjčky /zdarma/). Obvykle je cena výuky   100 Kč/hod. Jestliže někdo potřebuje pomoci s korekturou a tvorbou písemností je příplatek dle dohody. Pomáhám  i s gramatickou správností základních právních dokumentů v češtině (odvolání, stížnost,  odpor, námitka, mimosoudní dohoda, dovolání, přezkumné řízení, obnova řízení).  PS: Právník nejsem, ale doporučím solidního schopného advokáta zejména pro sporné případy. Se šablonami jsem zvyklá pracovat (těm, kteří, používají disk Google mohu i vysvětlit).

S pozdravem

 

PhDr. Helena Hofmannová

datová schránka:  x42irxw

tel.: 702 460 460, e-mail: praha@konys.cz

Matějkova 2121/7, 190 00 Praha 9 - Libeň