Spoľahlivosť a rýchla reakcia

Som nadmieru spokojný s novým bytom, spolubývajúcimi a najmä vašimi službami. Mimo toho, že ste vždy presná a svoje záväzky si vždy plníte, veľmi oceňujem váš ústretový prístup. Mohli ste ma napr. s okamžitou platnosťou bez otázok vyhodiť a nechať si zálohu ako penále za "hrubé porušenie domovného poriadku", ale nestalo sa tak a vy ste ma namiesto toho osobne (!) presťahovala na iný byt skor, než mohol vzniknúť nejaký ´další konflikt. Za tento prístup máte moju úprimnú vďaku a uznanie a uisťujem vás, že vynaložím všetky sily k tomu, aby od mojej maličkosti nenastali ani tie najmenšie komplikácie.

Peter Bartoš, 30.3.2015

Líbí se mi, že cena 3900 Kč je KONEČNÁ

„O výhodnosti podnájmu rozhoduje především cena. To je pro mě první kritérium. Ovšem za své peníze chci také kvalitu, to znamená příjemné prostředí. Obojí jsem nalezla ve slunném bytě v Holešovicích, který mi zprostředkovala společnost Konys. Líbí se mi, že cena je konečná, o žádné doplatky za služby se tedy už nemusím starat. Takové spolubydlení v Praze jsem hledala. Jsem s podnájmem opravdu spokojena.“

Ivana Kohoutová, studentka

Díky PhDr. Heleně Hofmannové

„Podnájem byla určitě správná volba. Bydlíme i s přítelkyní v krásném bytě na Balabence. Zaujala nás cena, která je konečná, nemusíme se tedy bát dalších finančních nástrah ze strany pronajímatele. Na Balabence  bydlíme v bezprostřední blízkosti metra,  autobusové i tramvajové dopravy, na metro to máme doslova pár desítek metrů. Byt je pěkně zařízený. Ubytování pro studenty v Praze je díky firmě Konys výhodné a můžeme ho každému doporučit!“

Bc. Martin Zelený,  absolvent VŠE

Vybrala jsem si podnájem

„Vybrala jsem si podnájem a nelituji toho. Cena je konečná, žádná finty ze strany pronajímatele. To se cení. Bydlím ve velmi pěkně zařízeném bytě, samozřejmě s internetem, moji spolubydlící jsou příjemní lidé – a co jsem jako alergik zvláště ocenila, podmínkou je, že musí být všichni nekuřáci. Bydlím v klidné, tiché ulici v Holešovicích blízko Vltavy na ul. Jateční. MHD včetně metra mám kousek od domu. Podnájem u společnosti Konys doporučuji všem.“

Lucie Pětníková, studentka

Spolupracuji s firmou Konys již řadu let

„Spolupracuji s PhDr. Helenou Hofmannovou  již řadu let. Poskytuji prostory k pronájmu, a mohou s klidným svědomím potvrdit, že jsem s podnájemníky naprosto spokojen. Platby nájemného chodí vždy včas, lidé jsou bezproblémoví, v bytech se nekouří – co si mohu jako pronajímatel přát víc?“

Ing. Bartoš, majitel nemovitosti

Vybrat Konys bylo správné rozhodnutí

„Vlastním řadu nemovitostí v Holešovicích i v Libni a rozhodl jsem se nabídnout je k podnájmu klientům přes "Konys". Bylo to správné rozhodnutí. S podnájemníky nemám žádné starosti, o všechno se stará Konys. Platby nájemného mám vždy do koruny na účtu bez jakéhokoli zpoždění.“

Mgr. Martin Fiala, majitel nemovitosti

Jsem naprosto spokojen

„Hledal jsem výhodný podnájem dlouho, protože jsem učinil řadu negativních zkušeností. Už jsem v Praze bydlel leckde, u různých pronajímatelů, a vždy jsem buď platil přemrštěný nájem, anebo byt či lokalita neodpovídaly avizované kvalitě. Poté, kdy jsem svěřil starost o podnájem společnosti Konys, jsem naprosto spokojen. Bydlím u Palmovky na ul. Novákových v hezkém slunném bytě, v příjemné lokalitě s výbornou dostupností na MHD i metro. S výší ceny nemám problémy, a navíc je opravdu konečná. Podnájem s firmou Konys rozhodně doporučuji!“

Radek Kočí, student

Děkujeme paní Hofmannové za rychlou reakci

"Čeho si na podnájmu u PhDr. Heleny Hofmannové cením, je rychlý  reakční čas vždy a všude, ať jde o závady či vystěhování nekvalitního podnájemníka. Nejjednodušeji vzato je to neobyčejně krátká reakční doba, která uplyne od zjištění problému do vyřešení vzniklé situace. Třeba já konkrétně jsem  něco přes týden zažila v Nuslích v ubytovně paní Kozojedové, kterou si PhDr. Hofmannová plánovala pronajmout a dokonce si i pronajala, od smlouvy však musela odstoupit pro „štěnice“. V domě jsem se ubytovala jako jedna z prvních, pomáhala jsem s přípravou, když se najednou u řemeslníků, které PhDr. Hofmannová najala,  objevilo poštípání čímsi. PhDr. Hofmannová okamžitě pozvala odbornou firmu k diagnostice a ta zjistila, že jde o štěnice. Dozvěděli jsme se, že štěnice lze likvidovat jen k tomu určenou certifikovanou firmou, jinak, že je likvidace neúčinná. Majitelé domu manželé Kozojedovi slíbili likvidaci takto provést, ale příslib nedodrželi a vystříkání provedl sám pan Kozojed prostředky na likvidaci hmyzu, nikoliv však štěnic. PhDr. Helena Hofmannová nás okamžitě ubytovala v novém bytě, který k tomu účelu pronajala, a to vše na vlastní náklady. Odstoupila od smlouvy navzdory tomu, že Kozojedovi vyhrožovali, že pokud odstoupí, ji pošpiní na internetu – což jako anonym také udělali. K tomu tedy na vědomí všem dávám, že šlo o vnitřní objekt  vlastněný manžely Kozojedovými na adrese  Nuselská 263/36, Praha 4. Vzhledem k tomu, že dům byl ještě částečně obsazen dělníky, špinavá zákoutí jsme objevili až současně se štěnicemi.  Děkujeme paní Hofmannové za rychlou reakci i dnešní čisté a veselé ubytování pro studenty.

Katka, studentka

Spolubydlení může být zábavné

Jsme správci bytů PhDr. Heleny Hofmannové, kteří jsou názoru,  že i spolubydlení může být zábavné. Naši prioritou je splňovat požadavky zájemců o ubytování v našich bytech, o které se staráme s plnou láskou a nadšením. Jelikož sami žijeme v moderní době tak bereme zřetel na to, aby stejně moderní byly nabízené prostory.

Naše podnájmy jsou  s maximální výbavou společných prostor,   s nadstandardními službami např.: Wi-Fi, SetTop Box v cenně. Při hledání nového bytu k pronájmu se ohlížíme se na lokalitu, dbáme na vynikající dostupnost městské hromadné dopravy, nákupních středisek a nějakých společenských a relaxačních využití.

Do kolektivu bydlení vybíráme převážně studentské typy, nekuřáky, sportovně nadané osoby, které se do kolektivu rády zapojí, tím pádem nevznikají konflikty mezi ubytovanými. Jedná o spolubydlení  s maximální snahou správců při provádění prohlídek informovat ubytované o nečekané návštěvě, tak i nabídnout možnost výběru nového spolubydlícího ve vlastním zájmu. Pro maximální spokojenost ze strany vedení tak i ze strany podnájemníků provádíme časté kontroly bytů kvůli  odstranění drobných závad, pro usnadnění platby nájemného, ke konzultaci případných námitek/problému ze stran ubytovaných a jejich rychlých odstranění, které provedeme často sami. Jsme neustále k zastižení na telefonu.

Toto vše nabízíme za stálou měsíční částku nájmu lůžka s příslušenstvím 3500 Kč a jak už bylo uvedeno,  Wi-Fi a SetTop Box jsou započteny v ceně.  V průběhu roku vás mohou potkat i slevové akce na podnájem,  jež jsou velice výhodné, v případě vlastního zájmu o menší přivýdělek je zde možnost kontaktovat PhDr. Helenu Hofmannovou a na výpomoci se domluvit formou dohody o provedení práce.

Těšíme se na Vás. Petr a Dan

Nejhezčí spolubydlení pro studenty VŠ

Nebaví Vás již nudné ubytování na studentských kolejích a raději byste se ubytovali v pěkném a příjemném bytě s dobrými lidmi, kteří se stejně jako Vy chtějí dobře cítit a případně se i společně učit? Vyzkoušejte  vhodný podnájem v bytech, které pro Vás pronajímá PhDr. Helena Hofmannová.

Ne každý student VŠ je spokojen s ubytováním na studentských kolejích, kde často nebývá příjemná atmosféra, poněvadž kvalitu ubytovaných nikdo neprověřuje a jsou zde občas i nevyhovující podmínky.

Právě z tohoto důvodu je zde PhDr. Helena Hofmannová, která zajišťuje zajímavé podnájmy studentům a absolventům VŠ v pronajatých bytech  o velikostech 3+1 až  5+1 ve výborných lokalitách u stanic metra. To je další důvod proč volit právě ubytování s PhDr. Helenou Hofmannovou,

Vyhnete  se  zde davovému zacházení a rušení nočního klidu,  které jsou na studentských kolejích téměř  na denním pořádku. PhDr. Helena Hofmannová pro Vás také nabízí podnájem bytů s kamarádskou  společností, kdy jsou v bytech ubytováni  kvalitní mladí lidé, kteří jsou nekuřáci a často  tzv. singl jedinci, co chtějí navázat dobré přátelské vztahy s ostatními spolubydlícími, se kterými můžete někdy podniknout různé zajímavé  akce (např. návštěva bazénu a fitka galerie Harfa), které občas  PhDr. Helena Hofmannová studentům uhradí.

Studentům se  líbí vstřícná a pohodová atmosféra v bytech, a také  nízká cena za podnájem, která mimo jiné činí 3500,-Kč/osobu/měsíc, a je v ní  zahrnuto i připojení k vysokorychlostnímu internetu. Tato cena je  konečná a platí pro všechny byty, které paní PhDr. Helena Hofmannová nabízí.

Pokud by v některém z bytů vznikl nějaký problém, paní PhDr. Helena Hofmannová jej okamžitě řeší. Volí ubytování pro mladé, poněvadž jde o nově zrekonstruované byty  bez výtahu,   často  v horních patrech.  Posílí se tím ale Vaše kondice a byty někdy mají velmi pěkný  výhled do žádaných lokalit Prahy.

Studenti VŠ, kteří si vyberou u paní PhDr. Helena Hofmannové podnájem,  se  případně  mohou  dopracovat k získání přivýdělku (PhDr. Helena Hofmannová občas studenty zaměstnává na dohodu o provedení práce či pro ně najde zaměstnání nebo brigádu).

Tyto informace pro Vás jsou získány na základě osobní zkušenosti u paní PhDr. Helena Hofmannové,  která nám studentům VŠ nabízí kvalitní ubytování za rozumnou cenu s možností získání nových přátel.

Paní PhDr. Helena Hofmannová je jedna z dnes již mála osob, která vždy dodrží stanovené podmínky, což mohu jen potvrdit.

bývalá studentka ubytovaná u paní Hofmannové, se zkušenostmi z Austrálie, Nového Zélandu a Thajska,

Marcela Hospodková